معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه

به روز رسانی Google Scholar

با توجه به اهمیت شاخص وبومتریکس دانشگاه و به منظور ارتقاء این شاخص لازم است کلیه محققانی که با آدرس انتصاب affiliation))دانشگاه علوم پزشکی سمنان در مجلات داخلی و خارجی مقاله منتشر نموده اند، پروفایل  google scholar  ایجاد نموده و آن را در حالت Public  یا در معرض دید عموم قرار دهند. اکثر اعضای هیات علمی دانشگاه این پروفایل را ایجاد نموده اند ولی متاسفانه به دلایل مختلف از جمله عدم درج صحیح affiliation دانشگاه، عدم درج و تایید ایمیل دانشگاهی، عدم روزآمدسازی اطلاعات مقالات در پروفایل و ...  اطلاعات مقالات و تعداد استنادات مقالات ایشان جزء استنادات دانشگاه به حساب نیامده و باعث افت شاخص Openness از شاخص های وبومتریکس دانشگاه شده است.

 کلیه اعضای هیات علمی و کارمندانی که در امر تحقیق و انتشار مقالات علمی فعالیت دارند، ضمن بررسی پروفایل گوگل اسکالر خود، نسبت به روزآمدسازی اطلاعات مقالات و پروفایل خود اقدام نمایند.

راهنمای اصلاح اطلاعات پروفایل گوگل اسکالر  به پیوست ارسال شده است. همچنین، راهنمای ایجاد پروفایل و روزآمد نمودن اطلاعات مقالات در گوگل اسکالر در وب سایت اداره ی علم سنجی دانشگاه به آدرس  http://sci.semums.ac.ir  ،  لینک راهنماها و دستورالعمل ها وجود دارد. همکاران گرامی در صورت وجود هر گونه سوال و درخواست راهنمایی می توانند با سرکار خانم سمیه کاشیان با شماره  31422390 -023 تماس حاصل نمایند.

کلمات کلیدی
خانم سمانه لواف
تهیه کننده:

خانم سمانه لواف

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *