پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان: امروز مردم قدردان فداکاری ها و از خودگذشتگی خدمات کادر پرستاری هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر زحمتکش برای جامعه دارد، آگاه شده‌اند و سپاسگزار زحمات این فرشتگان زمینی هستند.

سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در پیامی  پنجم جمادی الاول روز ولادت باسعادت بانوی قهرمان کربلا و پرچم دار نهضت عاشورا حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

پنجم جمادی الاول روز ولادت باسعادت بانوی قهرمان کربلا و پرچم دار نهضت عاشورا حضرت زینب کبری (س) است .روزی که به مناسبت ولادت یگانه پرستار خامس آل عبا و فرزند آخرین برگزیده خدا به نام روز پرستار نامگذاری شده و به یقین نامگذاری این روز بزرگ به نام پرستار در نظام جمهوری اسلامی ایران برای قدر دانستن و ارج نهادن به مقام والای کادر پرستاری است.

همراهی و ایثار جامعه پرستاری در سال های گذشته به خصوص در دوران دفاع مقدس، شاهدی بر بلوغ حرفه ای و تعهد این گروه فرهیخته می باشد، ارزش و اهمیت کار این قشر زحمتکش وقتی آشکار و نمایان می شود که بدانیم توسعه پایدار بر محور انسان سالم استوار است حال، این روزها کادر پرستاری در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌ و جانانه به مراجعین خدمت می کنند.

امروز مردم، قدردان فداکاری ها و از خودگذشتگی خدمات کادر پرستاری هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر زحمتکش به جامعه ارائه می نمایند، آگاه و سپاسگزار زحمات این فرشتگان زمینی هستند.

اینجانب سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار  را به اساتید، دانشجویان و یکایک کادر پرستاری، این منادیان انسانیت در حوزه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تبریک گفته و ایامی سرشار از توفیقات روز افزون الهی و سلامت برای تمامی زحمت کشان این عرصه از درگاه خداوند منان مسالت دارم.

دکتر نوید دانائی

رئیس دانشگاه

کلمات کلیدی
خانم سمانه لواف
تهیه کننده:

خانم سمانه لواف

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *